גברים אוהבים לראות נשים דקות גזרה רק על המסלול. באופן אישי אף אחד לא רוצה להיכנס עם קרטון למיטה…

כל הרעיון של דוגמניות רזות, על גבול האנורקסיה שנראות חולות, מותשות, חיוורות וכמעט נעלמות, הוא בבסיסו רעיון צרכני מובהק. כדי למכור בגד אתה צריך למצוא לו קולב אנושי שהוא יראה עליו הכי טוב. שפשוט תניח אותו עליו והבגד ייקח את הדוגמנית לאיזה שהוא מקום, למשל- מסלול תצוגה בו היא תעופף בתוכו. הוא יחזיק אותה, היא תחזיק אותו וכולם יהיו בטוחים שיש שם הרמוניה מדהימה וכן- שגם הבגד מעולם אחר.
זהו התעתוע של האופנה שהיא מנסה להרביץ בנו חינוך מחדש על מודל הגוף הנשי ואגב כך, גורמת לצערנו לאלפי נערות בעולם להרעיב את עצמן למוות רק כדי שאולי בדרך למחלקה הפסיכיאטרית מישהו יגלה אותן.
החלום על מסלול הדוגמנות מעולם לא היה אכזרי יותר, ולא גבה כל כך הרבה קורבנות עד שתרבות מעצבי העל לא התחילה לעשות את התחרות הפנימית שלה על מיהו מעצב העל הכי טוב, כאשר על הדרך ביקש גם להחזיק בתואר: מי מחזיק את הדוגמניות הכי רזות והכי שוות.

מחיר הרזון- עד מוות !

רבות כבר דובר על מחיר הרזון שמשלמות נערות חולמות שרוצות להיות דוגמניות דקיקות גב, עד למחאות של אמהות, ארגוני רפואה וחוקים שהעלו את נושא המשקל לסדר היום וקבעו רף כניסה לא ממש שמן, אבל לא אנורקסי. בינתיים ממשיכות להלך בתצוגות נערות דקיקות, צעירות שחושבות שכל גרם במשקל, יהרוס להן את החלום, מה שעלול להתפתח לבעיה נפשית עד לאשפוז.
אבל יש גם את הצד השני ואלה הם הגברים. הם תשאלו אותם, הם לא ממש מתים על הקטע של נשים רזות מדי, גם אם הן דוגמניות על. הקטע הנשי הוא דווקא שופע וזה מה שעושה לגברים את החשק לרצות נשים. לא עצמות בולטות אלא גוף נשי, שופע, מחוטב במידה ובעל מידות נאות.

עיין ערך קים קרדשיאן!

אין ספק שקים קרדשיאן החזירה את הישבן למקומו הטבעי- לישבן של האישה. במקום להתעמל כל היום כדי שיהיה לך ישבן קטן ומוצק, הגיעה הדיווה והראתה לכולם מאיפה מתחיל הישבן ואיפה הוא נגמר (ואצלה הוא לא נגמר).
גברים לא עומדים בפני הישבן שלה ויש בזה הרבה צדק. קים קרדישאן במובן של המודל הנשי, לא עומדת בסטנדרטים. יש לה גם ישבן ענק, בולט ויפהפה וגם חזה שופע במיוחד. אין גבר שיכול לעמוד בפני האישה הזו ולא לרטוט מהתרגשות- היא מהווה את פסגת הגוף הנשי המושלם עבור כל גבר שלא מעוניין באישה דיקט אלא בחלופה הנושמת שלה….
קים קרדשיאן החזירה את הכבוד לגוף הנשי, לשפע הטבעי ולחיטובים. אין ספק שכאשר מדברים על גוף נשי שופע, יש לציין גם שהוא צריך פרופורציות, מידות ויופי אבל יש לה את זה, כמו שיש את זה להרבה נשים שצריכות להלך עם חזה גדול וגאה ולהכריז על עצמאות הגוף והנפש שלהן. יחי השפע הנשי!!!